Promocja turystyki

Celem naszego serwisu jest promocja turystyki w internecie. Serwis prezentuje oferty pensjonatów, hoteli oraz obiektów kilku innych kategorii.

Reklama turystyki wymaga dostępu do użytkowników potencjalnie zainteresowanych podróżami. Prowadzimy w internecie różne serwisy, a ich użytkownicy to potencjalni wczasowicze, którzy mogą stać się Twoimi goścmi. Aby jednak tak się stało, niezbędna jest reklama. Twoja oferta musi ich przekonać, a przede wszystkim - nasi użytkownicy (potencjalni wczasowicze) muszą mieć szansę poznać Twoją ofertę. Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym Klientem - zarejestruj swój obiekt. Daj szansę aby turyści znaleźli go przy pomocy naszej wyszukiwarki.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje promocja turystyki w naszym serwisie - zapraszamy na stronę Cennik reklamy.

Przygotowaliśmy również Regulamin promocji, jednak naszym celem nie jest zaciemnienie reguł współpracy i wprowadzenie wielu niekorzystnych dla Klientów punktów pisanych drobnym maczkiem ..., wręcz przeciwnie: stawiamy na otwartość i jasne zasady współpracy.

Aby wykorzystać każdą okazję dla promocji turystyki, organizujemy akcje okolicznościowe związane z wydarzeniami kulturalnymi, sportowymi i rozrywkowymi, jakie organizowane są w danej miejscowości. Akcja reklamowa w serwisie polega na przygotowaniu osobnej strony i umieszczeniu na niej - z odpowiednim wyprzedzeniem - oferty noclegowej tych Klientów, którzy znajdują się w okolicy i którzy zechcą brać udział w danej akcji. Strona akcji jest dodatkowo reklamowana w serwisie przy pomocy specjalnych bannerów kierujących do strony akcji.

Nasze kwatery - nazwa oznacza, że promujemy nasze, czyli polskie kwatery, a więc turystykę krajową. Nasze kwatery to serwis dla Ciebie!