Praca

Poszukujemy osób do sprzedaży reklamy w serwisie NaszeKwatery.pl jako:

Telemarketer

Miejsce pracy: Polska

oraz:

Reprezentant handlowy

Miejsce pracy: regiony turystyczne
Rejon: pomorze, góry, pojezierza, duże miasta

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych firm do współpracy w ramach serwisu NaszeKwatery.pl
  • Sprzedaż pozycjonowanych (płatnych) wizytówek w serwisie NaszeKwatery.pl
  • Sprzedaż reklamy w postaci bannerów graficznych, w ramach wydzielonej powierzchni reklamowej.
Profil kandydata:
  • Silna motywacja do pracy oraz konsekwencja w działaniu.
  • Zamieszkanie w rejonie turystycznym: pomorze, góry, pojezierza, duże miasta
    (powyższe nie dotyczy telemarketingu).
  • Dla osób z rejonów inne niż turystyczne - doświadczenie w pracy na zasadzie telemarketingu.
  • Znajomość branży turystycznej będzie dodatkowym atutem.
  • Preferujemy osoby posiadające zarejestrowaną działalność gospodarczą.
Oferujemy:
  • Udział w interesującym projekcie.
  • Nielimitowane wynagrodzenie prowizyjne - jako % od zrealizowanej sprzedaży.
Zgłoszenia:

Kontaktując się z nami prosimy o podanie:

  • Adresu zamieszkania oraz danych kontaktowych.
  • Dotychczasowego doświadczenia.
  • Preferowanej formy współpracy (faktura/zlecenie).

Do przesłanych dokumentów prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: rekrutacja@NaszeKwatery.pl