Noclegi Mikołajki

Znaleziono: Mikołajki - 25 ofert

Wybrane kategorie: kwatery, pokoje, hotele, pensjonaty i inne obiekty turystyczne. Noclegi w Mikołajkach - sprawdź ceny, zdjęcia, kontakty. Porównaj: miejscowości nad jeziorem.
Mikołajki noclegi od: 190 zł za pokój

Naszym marzeniem było stworzenie otoczenia łączącego pasję do design w poszukiwaniu komfortu i relaksu. Tak powstało 55myHOUSE, hotel różniący się od innych w przystępnej cenie


Mikołajki noclegi od: 35 zł za osobę

Niezapomniane uroki krajobrazowe, spokój oraz komfort w naszym domowym zaciszu gwarantują możliwość wspaniałego wypoczynku. Zapraszamy.


Mikołajki noclegi od: 40 zł za osobę

Nasz dom położony jest w pięknej i spokojnej części Mikołajek. Bardzo blisko do centrum - 5 minut. Oferujemy nowocześnie umeblowane pokoje w atrakcyjnych cenach.


Mikołajki noclegi od: 35 zł za osobę

Zapraszamy do malowniczego miasteczka jekim są Mikołajki. Dom nasz usytuowany jest w pięknej i spokojnej dzielnicy Mikołajki, nieopodal od rezerwatu Łuknajno (widok z balkonu na rezerwat oraz jezioro). Do centrum z naszej posesji jest 700 m, 10 min spacerkiem.


Mikołajki noclegi od: 170 zł za domek

Przytulny domek holenderski niedaleko jeziora


Mikołajki noclegi od: 250 zł za domek

Biały domek z widokiem na jezioro nieopodal Mikołajek.


Mikołajki noclegi od: 35 zł za osobę

Posiadam do wynajęcia dwa domki letniskowe z możliwością pomieszczenie 4-5 osób w każdym.


Mikołajki noclegi od: 35 zł za osobę

Posiadam do wynajęcia 2 pokoje 2-osobowe i 1 pokój 4 osobowy


Mikołajki noclegi od: 50 zł za osobę

Siedlisko Szczęścia jest pięknie położone nad jeziorem Skarlińskim z dala od zabudowań. Dookoła czyste powietrze i piękne widoki. Jezioro I klasy czystości, doskonałe do połowów oraz do relaksu.


Mikołajki noclegi od: 80 zł za osobę

Spośród wielu ofert noclegowych w Mikołajkach nasz obiekt jako nieliczny w tym mieście posiada własną linię brzegową i dostęp do jeziora oraz pomostu.


1 2 3 >>>
WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE:

Zdjęcia: Mikołajki

0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)