Noclegi Duszniki-Zdrój

Znaleziono: Duszniki-Zdrój - 11 ofert

Wybrane kategorie: kwatery, pokoje, hotele, pensjonaty i inne obiekty turystyczne. Noclegi w Dusznikach-Zdroju - sprawdź ceny, zdjęcia, kontakty. Porównaj: miejscowości w górach, uzdrowiska w Polsce.
Duszniki-Zdrój noclegi od: 60 zł za osobę

Granada to całoroczny obiekt oraz domki, usytuowane w malowniczej okolicy, u podnóża Narodowego Parku Gór Stołowych w miejscowości Łężyce. Jest to wspaniałe miejsce na wypoczynek, jak i aktywne spędzenie wolnego czasu o każdej porze roku.


Duszniki-Zdrój noclegi od: 85 zł za osobę

Malowniczo wtopiony w pejzarz Gór Orlickich nowy, ***gwiazdkowy Hotel znajduje się w centrum stacji narciarskiej Zieleniec.


Duszniki-Zdrój noclegi od: 120 zł za osobę

Komfortowy Hotel posiadamy pokoje 1,2,3- osobowe i apartamenty, na miejscu restauracja, kawiarnia, parking, sauna, masaże, bilard.


Duszniki-Zdrój noclegi od: 25 zł za osobę

Nasz dom położony w centrum Dusznik Zdroju, przy drodze prowadzącej do parku zdrojowego i pijalni, świetny punkt jako baza wypadowa do zwiedzania Kotliny Klodzkiej.

Serdecznie zapraszamy.


Duszniki-Zdrój noclegi od: 50 zł za osobę

OW „ Jamrozowa Polana” znajduje się na rozległej polanie położonej w płytkiej dolinie pomiędzy górami Gajową a Jeleniem ok. 650 - 675 m n.p.m., w odległości 3 km od miasta Duszniki Zdrój, słynnego z wód leczniczych i Festiwalu Chopinowskiego.


Duszniki-Zdrój noclegi od: 40 zł za osobę

Baza hotelowa, to kilka budynków o różnym klimacie i standardzie, znajdujących się obok siebie na terenie naszego 2 hektaro­wego ogrodu z fontanną, ławeczkami, warcabami parkowymi.


Duszniki-Zdrój noclegi od: 90 zł za osobę

Będzie dla nas zaszczytem gościć Państwa w malowniczo położonym Hotelu Jarzębina.
Hotel położony blisko Parku Zdrojowego, wśród lasów i gór- z dala od zgiełku i hałasu miasta, w części zw. Stalowy Zdrój (Schmelzetal).


Duszniki-Zdrój

Jedyne sanatorium na Ziemi Kłodzkiej z ujęciem wody leczniczej wewnątrz obiektu!


Duszniki-Zdrój noclegi od: 70 zł za osobę

CRiW "Orlik" zaprasza do Zieleńca, miejscowości położonej na stokach Zielonego Garbu (1026 m n.p.m.) i Serlicha (1025 m n.p.m.), szczytów Gór Orlickich, w Kotlinie Kłodzkiej na Dolnym Śląsku. Zieleniec leży na wysokości ok. 950 m. n. p. m.


Duszniki-Zdrój noclegi od: 35 zł za osobę

Zapraszamy do Dusznik Zdroju.

Znajdujemy się przy Parku Zdrojowym, nad potokiem Bystrzycą Dusznicką


1 2 >>>
WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE:

Zdjęcia: Duszniki-Zdrój

0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)