Sanatorium Uzdrowiskowe BRISTOL MSW
Zapraszamy Państwa na leczenie i wypoczynek do Sanatorium "BRISTOL" MSW w Kudowie-Zdroju, które może poszczycić się długoletnią tradycją w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego.

Nasze Sanatorium znajduje się u podnóża Góry Parkowej, w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych, w samym centrum uzdrowiskowej części Kudowy-Zdroju. Kudowa-Zdrój jest jednym z najstarszych i najładniejszych uzdrowisk Ziemi Kłodzkiej.

W sąsiedztwie Sanatorium znajdą Państwo źródła wód mineralnych zawierających witaminy i minerały, które zapewniają lepszy stan zdrowia oraz oczyszczają organizm z toksyn.
Pod czujnym okiem profesjonalistów: magistrów i techników fizykoterapii i rehabilitacji, a także fachowego personelu medycznego proponujemy Państwu pełna gamę zabiegów fizykalnych i z zakresu hydroterapii.
Z dodatkowych atrakcji dostępnych w Sanatorium proponujemy naszym gościom: saunę, salę treningową i gimnastyczną, restaurację z wieczorkami tanecznymi, słoneczny taras, bilard, kiosk z codzienną prasą oraz wypożyczalnię rowerów.

Sanatorium specjalizuje się w leczeniu:
chorób układu krążenia (m.in. nadciśnienie tętnicze, choroby naczyń obwodowych, choroba niedokrwienna serca),
chorób zapalnych, zwyrodnieniowych oraz stanów pourazowych układu ruchu.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej „BRISTOL” MSW zaprasza Państwa na: lecznictwo w ramach skierowania z NFZ, prywatne pobyty lecznicze, turnusy rehabilitacyjne oraz pobyty wypoczynkowo-rekreacyjne. W leczeniu wykorzystywane są zarówno naturalne surowce lecznicze, jak i nowoczesne metody fizjoterapeutyczne. Posiadamy kompleksową bazę zabiegową w budynku sanatorium oraz profesjonalny personel, dla którego najważniejszym celem jest poprawienie Państwa zdrowia i samopoczucia.

Budynek dysponuje salą konferencyjną wyposażoną w tablicę flipchart, rzutnik, dostęp do internetu, telewizor i DVD. Na głównych holach dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy internet.
Obok sanatorium (ok. 30 m) usytuowany jest nowoczesny kompleks basenu rekreacyjnego Aqua Park „Wodny Świat”, gdzie znajduje się m in. basen, zjeżdżalnia, jacuzzi i kręgielnia, z którym na co dzień współpracujemy. Aquapark przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Z dodatkowych atrakcji na naszym terenie proponujemy jeszcze: jazdę konną, korty tenisowe w Parku Zdrojowym, ogród japoński w Jarkowie, letni tor saneczkowy w Polanicy-Zdroju, pole golfowe przy trasie Szczytna – Polanica-Zdrój, wypożyczalnię rowerów górskich oraz sprzętu narciarskiego, przejażdżki kolejką turystyczną tzw. Ciuchcią, paintball i inne sporty ekstremalne. Wycieczki po okolicy, po Ziemi Kłodzkiej, do Pragi i Wiednia i wiele innych.

Cennik na 2012 rok:

Pobyt w pokoju 1-osobowym z całodziennym wyżywieniem i 3 zabiegami dziennie w cenie od 150 do 170 zł/doba.
Pobyt w pokoju 2-osobowym z całodziennym wyżywieniem i 3 zabiegami dziennie w cenie od 130 do 150 zł/osoba/doba.
Apartament z całodziennym wyżywieniem i 3 zabiegami dziennie w cenie od 190 do 230 zł/osoba/doba.

Całoroczny pakiet "Dla seniorów" obejmujący całodzienne wyżywienie oraz 3 zabiegi dziennie dostosowane do aktualnego stanu zdrowia:
Pokój 1-osobowy w cenie 150 zł/doba.
Pokój 2-osobowy w cenie 130 zł/osoba/doba.

Całoroczny pakiet "Kilogramom powiedz dość" obejmujący całodzienne wyżywienie oraz 3 zabiegi dziennie, które przyspieszą spalanie kalorii:
Pokój 1-osobowy w cenie 160 zł/doba.
Pokój 2-osobowy w cenie 140 zł/osoba/doba.

Całoroczny pakiet "Zdrowotny tydzień" obejmujący całodzienne wyżywienie oraz 3 zabiegi dziennie zapewniające relax i odnowę:
Pokój 1-osobowy w cenie 175 zł/doba.
Pokój 2-osobowy w cenie 155 zł/osoba/doba.

                                                                   Serdecznie zapraszamy

ORGANIZUJEMY: konferencje, szkolenia, sylwester

CENA OD: 115 zł za osobę

Wyposażenie pokoi
 łazienka TV
 TV-SAT radio
 balkon komplet naczyń
Infrastruktura obiektu
 restauracja stołówka
 basen kryty wypożyczalnia rowerów
 stół tenisowy bilard
 grill parking na posesji
 obiekt ogrodzony kamery monitorujące
 sauna siłownia
Atrakcje w okolicy
 trasa rowerowa stadnina, konie
 las wyciągi narciarskie
 zabytki krajobrazy
 uzdrowisko muzeum, skansen
W pobliżu obiektu
 sklep spożywczy bank / bankomat
 przystanek PKS apteka
 ośrodek zdrowia kościół / kaplica
Kontakt:

Sanatorium Uzdrowiskowe BRISTOL MSW
ul. Okrzei 1
57-350 Kudowa-Zdrój
woj. dolnośląskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: NaszeKwatery.pl
telefon:
fax:
Pokaż kontakt
+48 74 8661 201
+48 74 8661 203
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)