Pokoje w Górach u Wanata
KATEGORIE: Pensjonaty

MIEJSCE: W górach, Park krajobrazowy

Pensjonat “U Wanata” znajduje się w pięknym miejscu urokliwej miejscowości Stronie Śląskie. Obiekt dysponuje własnym stokiem i oświetlonym wyciągiem narciarskim. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Położenie

Pokoje w Górach u Wanata to 2-kondygnacyjny obiekt, łączący w sobie styl i wysoki standard. Obiekt położony jest w masywie Śnieżnika, w Paśmie Gór Złotych i Bialskich, w miejscu cichym, spokojnym i pełnym zieleni. Panuje tu niepowtarzalny klimat oraz miła i rodzinna atmosfera. Miejsce stanowi doskonały punkt wyjściowy dla pieszych, rowerowych i samochodowych wycieczek. Stąd turyści wyruszają do Jaskini Niedźwiedzia w Kletnie, na Śnieżnik, do kompleksu narciarskiego w Czarnej Górze i Czech. Goście Ośrodka mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu, sali kominkowej, boiska i placu zabaw.  Zajmujemy się również organizacją wycieczek do najpiękniejszych miejsc regionu: Praga, Skalne Miasto, Park Safari, Wrocław.

Zakwaterowanie

Na naszych gości czekają eleganckie, nowocześnie urządzone i przestronne pokoje, wszystkie z łazienkami, balkonami lub tarasami. Posiadamy pokoje 2-, 3- i 4-osobowe. W cenę pokoju wliczony jest dostęp do bezprzewodowego Internetu, możliwość korzystania z sali telewizyjnej, sali rekreacyjnej i aneksu kuchennego. Zapraszamy do nas ze swoimi zwierzętami.

Wyposażenie

Oprócz komfortowo wyposażonych pokoi posiadamy salę do tenisa stołowego i miejsce na ognisko. Na terenie obiektu znajduje się sauna, jacuzzi, oświetlony stok narciarski z własnym wyciągiem, oraz sala konferencyjna. Dla naszych gości istnieje możliwość zorganizowanie dyskoteki. Współpracujemy również z atrakcjami na terenie Kotliny Kłodzkiej, w których nasi Goście otrzymują specjalne rabaty.

Wyżywienie

Ponadto obiekt posiadają stylową salę restauracyjną. Serwujemy wyśmienite obiadokolacje 2- i 3- daniowe. Istnieje możliwość przygotowania potraw dietetycznych i wegetariańskich.

Konferencje

Obiekt doskonale przystosowany jest do organizowania pobytów grupowych, konferencyjno-szkoleniowych, spotkań biznesowych czy kameralnych spotkań zarządów firm. W hotelu znajduje się nowoczesna sala konferencyjna z nagłośnieniem, TV, odtwarzaczem DVD i dostępem do Internetu. Podejmujemy się także organizacji wszelkich dodatkowych usług, na specjalne życzenie gości.

Spa & Wellness

Gościom oferujemy dostęp do sauny parowej i jacuzzi.

ORGANIZUJEMY: wycieczki krajoznawcze, ogniska

CENA OD: 40 zł za osobę

Wyposażenie pokoi
 łazienka Internet
 balkon
Infrastruktura obiektu
 stołówka wspólna kuchnia
 świetlica plac zabaw dla dzieci
 boisko stół tenisowy
 grill kominek
 parking na posesji akceptacja zwierząt
 sauna lodówka ogólnodostępna
Atrakcje w okolicy
 trasa rowerowa las
 wyciągi narciarskie zabytki
 krajobrazy uzdrowisko
Kontakt:

Pokoje w Górach u Wanata
Nowy Gierałtów, Nowy Gierałtów 8
57-550 Stronie Śląskie
woj. dolnośląskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: NaszeKwatery.pl
telefon:
Pokaż kontakt
+48 75 64 399 01
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)