pokoje gościnne nad morzem
Pokoje z łazienkami, lodówką i tv.  Aneks kuchenny w pok. 4-osobowych. Dla pozostałych pokoi - aneks ogólnodostępny.  Pokoje 2,3 i 4-osobowe. Obiekt nowowybudowany z parkingiem bezpłatnym.   Odległość do plaży -  15 min. spacerem.

Dźwirzyno jest prężnie się rozwijającym kurortem.  Położone jest 10 km od Kołobrzegu.

Dźwirzyno to miejscowość wypoczynkowa z portem rybackim, letnim kąpieliskiem i rozbudowaną bazą wypoczynkowo - turystyczną. Położenie nad morzem i przy jeziorze Resko Przymorskie sprawia, że oprócz wypoczynku na plaży istnieje możliwość wędkowania i uprawiania sportów wodnych.

Ogólnie dostępny Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku wraz z halą Widowiskowo - Sportową oraz muszlą koncertową, boiskami do gry zespołowej i ogródkami zabaw dla dzieci i młodzieży stanowią bardzo bogatą ofertę dla naszych wczasowiczów. Do dyspozycji odpoczywających jest bogata oferta małej gastronomi - stołówki, smażalnie, wędzarnie ryb, kawiarenki i kluby muzyczne, gdzie wieczorami odbywają się dancingi i zabawy taneczne. Szerokie, bardzo czyste gminne plaże oraz pobliska plaża naturystów pozwalają na kąpiele wodne i słoneczne oraz spacery. Zapraszam na fantastyczny wypoczynek do Dźwirzyna.

CENA OD: 35 zł za osobę

Kontakt:

pokoje gościnne nad morzem
al. Południowa 91
78-131 Dźwirzyno
woj. zachodniopomorskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: NaszeKwatery.pl
komórka:
Pokaż kontakt
605 905 969
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)