Ośrodek szkoleniowo-żeglarski HORN
Zapraszamy Cię do wyjątkowego miejsca! Z dala od odgłosów tramwajów i samochodów. Kraków nad Zalewem Bagry Wita

Warto przyjechać do Krakowa, bo to podróż do innego świata - świata urokliwych zaułków, oryginalnych kawiarenek i pubów, galerii pełnych pamiątek. Tutaj każdy przyjezdny może poczuć się jak podczas wyprawy w przeszłość i dać się oczarować niezwykłej atmosferze. Piękno zabytków i ich historyczna wartość z pewnością zachwycą każdego.

Zapraszamy Cię do wyjątkowego miejsca! Jedynego w swoim rodzaju, gdzie z dala od zgiełku miasta, odgłosów tramwajów i samochodów, za niewielką cenę pożeglujesz na wiosłówkach, desce, łódkach - sam lub pod opieką instruktora. Latem popływasz na strzeżonym kąpielisku, poszalejesz z dzieckiem na placu zabaw i pograsz w piłkę.

Niedrogo, smacznie i zdrowo zjesz. Poświętujesz i urządzisz grilla lub ognisko. A gdy zechcesz odpocząć lub przyjechałeś na wycieczkę - wyśpisz się w nowiutkim Domu Wycieczkowym - oferujemy Ci najtańsze noclegi w Krakowie. To wszystko, w niedalekiej odległości od wszystkich najpiękniejszych zakątków miasta, z dogodnym dojazdem do miejsc wartych zobaczenia.

Stworzymy Ci klimat wypoczynku, który da Ci radość i satysfakcję, na długo pozostając we wspomnieniach. Z przyjemnością zapraszamy Cię do spędzenia wolnych chwil w Hornie, oferując Ci w zamian idealne miejsce do pełnego relaksu!

42 miejsca noclegowe na dwóch kondygnacjach 6 pokoi 6 os., cena 25 zł od osoby za dobę, 3 pokoje 2 os. cena 40 zł od osoby za dobę. Pokoje są ogrzewane c.o. i wyposażone w łóżka (piętrowe i pojedyńcze), szafę ubraniową, szafki nocne, stół, krzesła, lampkę nocną, gniazdko internetowe.
Natryski z bieżącą ciepłą i zimną wodą znajdują się na każdym piętrze. Aneks kuchenny w pełni wyposażony. Świetlica, sala bankietowa z odbiornikiem audiowizualnym. Sala gimnastyczna i stół do ping ponga, zamykany parking, winda.

Przyjeżdżajcie na zieloną szkołę w formie zmagań na żaglach! Udostępnimy sprzęt, nakarmimy Was do syta, zapewnimy bezpieczny dach nad głową. Program zorganizujemy tak, jak nam zlecicie lub ustalimy go dla Was sami. Możecie liczyć na doświadczoną kadrę i atrakcyjne ceny, które prowadzą do wspólnego zadowolenia- Waszego i Naszego. Zapraszam!

Ośrodek Szkoleniowo- Żeglarski Horn przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obok znajduje się grill, boisko do koszykówki, piłki nożnej, plac zabaw, sklepy spożywcze poczta.

Wyposażenie pokoi
 Internet - WiFi
Infrastruktura obiektu
 restauracja wspólna kuchnia
 świetlica plac zabaw dla dzieci
 boisko stół tenisowy
 bilard grill
 kominek parking na posesji
 akceptacja zwierząt obiekt ogrodzony
 sauna lodówka ogólnodostępna
 siłownia
Atrakcje w okolicy
 trasa rowerowa kajaki, łódki
 zabytki krajobrazy
 port, przystań
W pobliżu obiektu
 sklep spożywczy bank / bankomat
 przystanek PKS przystanek PKP
 apteka ośrodek zdrowia
 kościół / kaplica
Kontakt:

Ośrodek szkoleniowo-żeglarski HORN
Kozia 22
30-733 Kraków
woj. małopolskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: NaszeKwatery.pl
telefon:
fax:
komórka:
Pokaż kontakt
126530508
126530508
693123313
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)