Nathan's Villa Hostel
KATEGORIE: Hostele

MIEJSCE: W mieście

Położony w samy centrum turystycznego Krakowa, u podnóża wzgórza wawelskiego, pomiędzy Starym Miastem a Kazimierzem, idealny dla grup jak i dla indywidualnych turystów. Oferujemy znacznie więcej niż standardowe hostele w przystępnej cenie.

Został on otwarty w maju 2003 roku jako jeden z pierwszych hosteli dla niezależnych podróżników w Krakowie. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy służyć podróżnikom najlepszymi standardami i mamy nadzieję, że zatrzymasz się u nas. Pamiętaj, że nie jesteśmy zwykłym hostelem: posiadamy liczne pomieszczenia wspólne, prywatny bar, miły ogródek piwny, bezpłatny bilard, bezpłatny ping pong oraz wiele więcej.

Wszystkim gościom oferujemy śniadanie (tosty z masłem i dżemem, płatki, mleko, kawa, herbata), bezpłatny internet, bezpłatną pościel, poduszki i koce, bezpłatną kawę i herbatę przez całą dobę oraz całodobowy dostęp do obiektu oraz nie mamy ustalonej godziny wymeldowania. 

Nasi wielojęzyczni pracownicy recepcji są dostępni przez całą dobę i są zawsze gotowi odpowiedzieć na twoje pytania. Jeśli chcesz poznać lokalną kulturę, musisz odwiedzić najlepsze miejsca w mieście, dysponujemy wszystkimi informacjami, których potrzebujesz w czasie pobytu w Krakowie, łącznie z bezpłatną mapą miasta, którą otrzymasz podczas zameldowania.

Oferujemy miejsca w pokojach 2-,4-,6-,8- i 10-osobowych oraz prywatny apartament z łazienką, kuchnią oraz potrzebnym wyposażeniem.

ORGANIZUJEMY: imprezy integracyjne, wycieczki krajoznawcze

CENA OD: 30 zł za osobę

Infrastruktura obiektu
 wspólna kuchnia stół tenisowy
 bilard grill
 kamery monitorujące drink bar
 lodówka ogólnodostępna
Atrakcje w okolicy
 trasa rowerowa zabytki
 muzeum, skansen
W pobliżu obiektu
 sklep spożywczy bank / bankomat
 apteka kościół / kaplica
Kontakt:

Nathan's Villa Hostel
ul. Św. Agnieszki 1
31-071 Kraków
woj. małopolskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: NaszeKwatery.pl
telefon:
Pokaż kontakt
12 42 23 545
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)