JORDAN Ośrodek Wypoczynkowy
"JORDAN" Ośrodek Wypoczynkowy w Łagowie Lubuskim ul. Chopina 2d, położony jest na skraju Parku Krajobrazowego, w odległości 60 m. od jeziora Trześniowskiego. Ośrodek jest ogrodzony, na jego terenie znajduje się parking i miejsce do grillowania. 

Ośrodek JORDAN położony w zacisznym miejscu (schowany) na skraju Parku Krajobrazowego w odległości w linii prostej około 500m od centrum Łagowa. Teren  ogrodzony, całodobowo dozorowany z dwiema bramami - dojazdowa od ul. Chopina i druga z wyjściem na dukt pieszy prowadząca bezpośrednio do jeziora Trześniowskiego w odległości 60m.

Ośrodek dysponuje 32 miejscami noclegowymi w 8 domkach wolno stojących. Posiadamy domki w dwóch kategoriach. Domek murowany: dwa pokoje, kuchnia z pełnym wyposażeniem: kuchnia gazowa, lodówka, czajnik, naczynia, oraz łazienka. I tańsze domki dwa pomieszczenia z aneksem kuchennym, a łazienka w oddzielnym budynku. Przy każdym domku możliwość grillowania. Do każdego domku zapewniamy 1 miejsce parkingowe dla samochodu osobowego bezpłatnie. Poza sezonem letnim wynajmujemy domki licząc opłatę za ilość osób zakwaterowanych. Ceny za zakwaterowanie są cenami brutto, zawierają opłatę za gaz, energię elektryczną, pościel, podatek Vat, parking dla jednego pojazdu. Akceptujemy zwierzęta.

CENA OD: 30 zł za osobę

Wyposażenie pokoi
 łazienka lodówka
 kuchnia taras
 komplet naczyń kuchenka gazowa
Infrastruktura obiektu
 plac zabaw dla dzieci grill
 parking na posesji akceptacja zwierząt
 obiekt ogrodzony
Atrakcje w okolicy
 trasa rowerowa kajaki, łódki
 las zabytki
 krajobrazy muzeum, skansen
W pobliżu obiektu
 sklep spożywczy bank / bankomat
 przystanek PKS apteka
 ośrodek zdrowia kościół / kaplica
Kontakt:

JORDAN Ośrodek Wypoczynkowy
Chopina 2 d
66-220 Łagów Lubuski
woj. lubuskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: NaszeKwatery.pl
telefon:
komórka:
Pokaż kontakt
683 412 652
602 699 289
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)