Hotel "Joanna"
Hotel "Joanna" znajduje się w atrakcyjnej miejscowości uzdrowiskowej, w pobliżu Pijalni Wód Mineralnych, w pięknej, stylowej, starej willi.

Szczawno Zdrój to uzdrowiskowa miejscowość położona Dolnym Śląsku w Sudetach Środkowych. Leży na wysokości ok. 410 n.p.m. u podnóża góry Chełmiec (869 m n.p.m.), najwyższego szczytu Gór Wałbrzyskich, w dolinie potoku Szczawnik.

Dużą część powierzchni zajmują tereny zielone: lasy, pastwiska i łąki oraz sady. W uzdrowisku znajdują się dwa parki utrzymane w stylu angielskim - Park Zdrojowy im. H. Wieniawskiego i Park Szwedzki, założone na przełomie XVIII i XIX w. o bogatej i różnorodnej roślinności, z wieloma pomnikami przyrody, należące do najpiękniejszych na Dolnym Śląsku.

Atutem przyciągającym turystów do Szczawna są wody lecznicze, szczawy wodorowęglanowo-sodowo-wapniowo-magnezowe. Doskonałe położenie, czyste powietrze oraz zabytki architektury zwiększają atrakcyjność miejscowości. Szczawno Zdrój stanowi doskonałą bazę wypadową w Góry Wałbrzyskie - zarówno na Chełmiec jak i w masyw Trójgarbu oraz na pogórze w stronę Zamku Książ.

Niedaleko hotelu znajduje się Park Szwedzki, korty tenisowe, ścieżki rowerowe oraz szlaki do pieszych wędrówek po okolicznych wzgórzach.

Do dyspozycji gości zostały oddane stylowo urządzone pokoje, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Polecamy masaże pachnącymi olejkami w przytulnym gabinecie w blasku świec i relaksującej muzyce.

Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że każdy u nas znajdzie "swoje miejsce". Z myślą o Gościach naszego hotelu, szczególnie dbających o kondycję i zdrowie, oddaliśmy do użytku nowoczesną, funkcjonalną i bardzo stylową saunę. Tylko w naszym hotelu, znajdą Państwo najnowocześniejszą i jedyną w Wałbrzychu saunę fińską połączoną ze światłoterapią i łaźnię parową z aromaterapią. W myśl powiedzenia "Są miejsca do których powrócisz..." sprawimy, aby pobyt w naszym obiekcie był naprawdę niezapomniany.

Wyposażenie pokoi
 łazienka lodówka
 TV TV-SAT
 radio Internet
 Internet - WiFi balkon
 taras łóżeczko dla dziecka
Infrastruktura obiektu
 restauracja wypożyczalnia rowerów
 grill kominek
 parking na posesji akceptacja zwierząt
 obiekt ogrodzony obiekt strzeżony
 kamery monitorujące sauna
 lodówka ogólnodostępna
Atrakcje w okolicy
 trasa rowerowa skałki
 stadnina, konie las
 wyciągi narciarskie zabytki
 krajobrazy uzdrowisko
W pobliżu obiektu
 sklep spożywczy bank / bankomat
 apteka ośrodek zdrowia
 kościół / kaplica
Kontakt:

Hotel "Joanna"
Kasztanowa 11
58-310 Szczawno-Zdrój
woj. dolnośląskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: NaszeKwatery.pl
telefon:
fax:
komórka:
Pokaż kontakt
(74) 840-55-80 (74) 840-55-81
74 8400526
668 12 44 54
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)