Hostel Smocze Oko
Hostel "Szarotka" - NOCLEG od 25 zł/os, możliwość własnego wyżywienia, sala bufetowa z kominkiem, pokój dzienny do gier i zabaw, Free WI FI. Idealny obiekt dla grup i rodzin z pokojami 2-os i  wieloosobowymi.

Pięknie położony wśród świerkowego gaju obiekt dysponuje 44 miejscami noclegowymi, salą jadalną z bufetem i kominkiem, pokojem dziennym, polem namiotowym oraz miejscem na ognisko i grilla.

Otoczony malowniczymi wzniesieniami "Doliny Szczęścia" na których znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych, między innymi Muzeum Karkonoskie, Dino Park jest doskonałym miejscem rodzinnego odpoczynku jak również.

Dla aktywnych, lubiących piesze wędrówki  turystów proponujemy międzynarodowe szlaki Karkonoszy, które doprowadzą zainteresowanych do ciekawych miejsc zarówno po czeskiej jak i polskiej stronie.

Główne atrakcje Szklarskiej Poręby jakimi są wodospady „Kamieńczyk” i Szklarki”, Muzeum Ziemi, Park linowy, Krucze Skały kuszą swymi urokami, a ich bliskość czyni nasz obiekt jeszcze bardziej atrakcyjnym. Centrum Szklarskiej Poręby (700 m) gwarantuje idealny punkt wypadowy na górskie szlaki i bezdrożna Karkonoskiego Parku Narodowego, jak i świetną zabawę dla poszukujących nocnych wrażeń wielbicieli.

Wyposażenie pokoi
 Internet Internet - WiFi
Infrastruktura obiektu
 restauracja stołówka
 świetlica grill
 kominek parking na posesji
 akceptacja zwierząt
Atrakcje w okolicy
 trasa rowerowa skałki
 kajaki, łódki las
 wyciągi narciarskie zabytki
 krajobrazy uzdrowisko
 muzeum, skansen
W pobliżu obiektu
 sklep spożywczy przystanek PKP
 kościół / kaplica
Kontakt:

Hostel Smocze Oko
11 Listopada 6
58-500 Szklarska Poręba
woj. dolnośląskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: NaszeKwatery.pl
telefon:
komórka:
Pokaż kontakt
757777387
782762466
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)