Hostel Fraszka
KATEGORIE: Hostele

MIEJSCE: W mieście

Hostel Fraszka Wrocław Stare Miasto - dobre noclegi w kameralnej atmosferze w centrum Wrocławia dla wyjątkowych Gości.

HosteL Fraszka Wrocław Stare Miasto proponuje dobre noclegi w kameralnej atmosferze w centrum Wrocławia. Od Dworca Głównego PKP i PKS to zaledwie 650m. Nie musisz więc targać ciężkich bagaży przez całe miasto. Darmowe miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych z tyłu budynku. Do dyspozycji naszch wyjątkowych Gości 11 miejsc noclegowych dla większej grupy nawet 13. WiFi w całym obiekcie. Trudy podróży zmyjesz w łazience ogólnodostepnej z kabina prysznicową. We wspólnej kuchni przygotujesz sobie "szybki" posiłek. Kawą i herbata obdzielimy Cię do woli. Do wyboru masz:

  • pokój dwuosobowy z łóżkiem "małżeńskim" o wymiarach 160x200cm, w którym cena za nocleg od osoby to tylko 70 zł
  • pokój dwuosobowy z łóżkiem piętrowym, ale tylko dla dwóch osób. Cena za miejce to tylko 60 zł od osoby za nocleg.
  • pokój wieloosobowy z siedmioma miejscami noclegowymi. Nocleg w tym pokoju kosztuje 45 zł od osoby. Jeśli Was troje możecie go mieć na wyłączność bez domeldowywania obcych osób chyba, że masz na to ochotę.

W pokoju wypoczynkowym obejrzysz TV i skorzystasz z komputera jesli nie masz własnego urzadzenia albo po prostu pogadasz.

Przewodniki i ręczniki w cenie podobnie jak pościel na łóżkach przygotowana, aby utulic Cie po trudach dnia lub nocy. Wszystkie łóżka o wymiarach nie mniejszych niz 90x200cm, bo to Ty wypoczywasz a my p;racujey. Wiemy co jest grane w miescie i wiedzy tej nie wahamy się uzyć na Twoja korzyść.

Napisz autorską fraszkę i umieść ją w komentarzach na naszej stronie, facebooku lub blogu i otrzymasz dozywotnią 10% zniżkę. Sprawdź na naszej stronie jakie zniżki dla Ciebie jeszcze przygotowaliśmy.

CENA OD: 45 zł za osobę

Wyposażenie pokoi
 Internet - WiFi
Infrastruktura obiektu
 wspólna kuchnia świetlica
 lodówka ogólnodostępna
Atrakcje w okolicy
 trasa rowerowa kajaki, łódki
 stadnina, konie zabytki
 port, przystań muzeum, skansen
Kontakt:

Hostel Fraszka
ul. Kościuszki 33/4
50-011 Wrocław
woj. dolnośląskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: NaszeKwatery.pl
telefon:
komórka:
Pokaż kontakt
+4871 759 42 64
+48 795 960 268
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)