Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
KATEGORIE: Sanatoria

MIEJSCE: Nad morzem

Pomorskie Centrum Zdrowia i Urody powstało w 1995 roku. Panorama Morska położone jest w centrum urokliwej i spokojnej miejscowości jaką jest Jarosławiec, 350 m od plaży. Bezpośredni kontakt Jarosławca z Morzem Bałtyckim, piaszczystą plażą, czystym powietrzem.

Pomorskie Centrum Rehabilitacji, Zdrowia i Urody Health Resort & Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu jest organizatorem 8 i 14-dniowych turnusów rehabilitacyjnych, wczasów, konferencji, szkoleń, pikników i festynów firmowych oraz pobytów SPA. Od 2008r do dyspozycji naszych gości jest Aquapark- kompleks basenów zewnętrznych z podgrzewaną wodą, czynny od maja do końca września. Zapraszamy do nowo otwartego kompleksu SPA & WELLNESS, salonu fryzjerskiego, restauracji TROPICOCO i LA COSTA. Health Resort & Medical SPA PANORAMA MORSKA  jest miejscem, gdzie można poddać się kompleksowej opiece specjalistów, zapewniającym harmonię duszy i ciała. Nasz obiekt posiada sale konferencyjne klimatyzowane w pełni dostosowane do obsługi konferencji, szkoleń, do indywidualnych potrzeb klientów.

Poprzez bajkowo zagospodarowany teren, liczne ogródki jordanowskie nasz resort wyróżnia się spośród innych ośrodków rehabilitacyjnych, ponadto wyróżniamy się także bogato rozwiniętym programem rozrywkowo-kulturalnym. Codziennie organizowane są tu różnego rodzaju imprezy dla naszych gości, np. wybory miss, festiwale piosenek, wieczory tematyczne z animacjami przy muzyce z poczęstunkiem, np. "Wieczór Meksykański", "Świat według Nadmorskich Górali", "Wesele" itd., ogniska z kiełbaskami, dyskoteki i wiele innych. Dodatkowymi atrakcjami są przejażdżki konne, bryczką, wycieczki rowerowe, zajęcia plastyczne, zajęcia integracyjne dla dzieci i wieczory integracyjne dla dorosłych.

Wyposażenie pokoi
 łazienka lodówka
 TV TV-SAT
 radio Internet
 Internet - WiFi balkon
 taras klimatyzacja
Infrastruktura obiektu
 restauracja stołówka
 basen na powietrzu świetlica
 plac zabaw dla dzieci boisko
 korty tenisowe wypożyczalnia rowerów
 stół tenisowy grill
 parking na posesji obiekt ogrodzony
 obiekt strzeżony kamery monitorujące
 sauna solarium
 drink bar siłownia
Atrakcje w okolicy
 trasa rowerowa stadnina, konie
 zabytki krajobrazy
 port, przystań
W pobliżu obiektu
 sklep spożywczy bank / bankomat
 przystanek PKS apteka
 ośrodek zdrowia kościół / kaplica
Kontakt:

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Jarosławiec, ul. Uzdrowiskowa 15
76 - 107
woj. zachodniopomorskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: NaszeKwatery.pl
telefon:
fax:
Pokaż kontakt
94 34 82 997
94 34 82 786
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)