Drogowiec
Świetny wypoczynek, spokój, ogromny teren, basen, miła atmosfera i przepyszne jedzenie. Cena obejmuje pełne wyżywienie i nocleg (dla dzieci przewidujemy zniżki).

Prosimy o kontakt telefoniczny.

Wspaniałe miejsce do wypoczynku. Zarówno dla osób aktywnych jak i dla dzieci. Dysponujemy własnym dużym basenem, boiskiem wielofunkcyjnym. Lokalizacja umożliwia zarówno aktywny wypoczynek: sprzyja spacerom, okoliczne sciezki przyjazne miłosnikom coraz popolarniejszemu nordic walking, wycieczkom rowerowym etc jaki i "błogiemu leniuchowaniu". Grono naszych stałych gości szczególnie zachwala naszą domową kuchnię oraz organizowane przez nas wszelkiego rodzaju imprezy. Od szkoleń i kursów poczynajac, przez obozy sportowe, kolonie tematyczne, na popularnych komuniach, weselach i "sylwestrze" kończąc.

Położenie w parku krajobrazowym Gór Opawskich, w górskim pojezierzu warte jest poznani., zapewnia niezapomniane widoki i zdrowy klimat.

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "Drogowiec" zlokalizowany jest na Przedgórzu Sudeckim, u podnóża gór Opawskich w malowniczej miejscowości otoczonej lasem na terenie parku Krajobrazowego. Oferujemy 80 miejsc w dobrze wyposazonych pokojach dwu- i trzyosobowych.

Otoczenie to wypielęgnowana zieleń z miejscem do przygotowania ogniska, kominkiem grilowym, placem zabaw, altaną, salami przystosowanymi do organizowania szkoleń i imprez.

Wyposażenie pokoi
 łazienka TV-SAT
 radio Internet - WiFi
 balkon
Infrastruktura obiektu
 stołówka basen na powietrzu
 świetlica plac zabaw dla dzieci
 boisko korty tenisowe
 wypożyczalnia rowerów stół tenisowy
 grill parking na posesji
 akceptacja zwierząt obiekt ogrodzony
 obiekt strzeżony sauna
 lodówka ogólnodostępna siłownia
Atrakcje w okolicy
 trasa rowerowa skałki
 kajaki, łódki stadnina, konie
 las wyciągi narciarskie
 zabytki krajobrazy
 uzdrowisko muzeum, skansen
Kontakt:

Drogowiec
Pokrzywna, Pokrzywna
48-267 Jarnołtówek
woj. dolnośląskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: NaszeKwatery.pl
telefon:
fax:
komórka:
Pokaż kontakt
+48 77 439 75 56
+48 77 439 75 56
+48 697163655
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)