Biały Dom W Ropki Beskid Niski
KATEGORIE: Pensjonaty

MIEJSCE: W górach, Agroturystyka

Biały Dom W Ropki to nowoczesny pensjonat agroturystyczny, zapewniający wysoki standard wypoczynku osobom poszukującym kontaktu z Beskidami, ciszą i świeżym powietrzem.

W Ropki to pensjonat, w którym Beskidy zaglądają do okien w zimie i w lecie. Na terenie gospodarstwa znajduje się węzeł szlaków turystyki pieszej i rowerowej. W odległości 15 km znajduje się zalew Klimkówka - miejsce plażowania i uprawiania sportów wodnych, w odległości 5 km basen w Wysowej Zdrój.

Ludzie znający Beskidy w temacie turystyka piesza i rowerowa twierdzą, że W Ropki to taki pensjonat, który dopasowuje się do swoich gości. Staramy się znaleźć miejsce zarówno dla zdrożonego wędrowca, jak i zapewnić iście górski wypoczynek rodzinie z trójką dzieci. Nasz ekologiczny dom (korzystamy z energii słonecznej) zapewnia prawdziwie komfortowy pobyt, a dzikie Beskidy otulające Ropki napełniają naszych gości siłami witalnymi na długie miesiące. Zapraszamy Państwa w góry do Ropek! Agroturystyka jest coraz bardziej popularna, a Ropki to jedno z niewielu miejsc w górach, ujmujących swoją ciszą i pięknem otaczającej przyrody.

Atuty naszego domu to cisza, spokój i komfortowe warunki. Do dyspozycji Gości są 2 i 4-osobowe pokoje z dużymi łazienkami oraz przestronny salon z kominkiem. Na piecu opalanym drewnem, z wykorzystaniem produktów okolicznego pochodzenia (grzyby, sery, śmietana, warzywa, zioła, pyszny chleb) przygotowujemy pyszne, domowe posiłki (śniadanie i obiadokolacja) na zamówienie również dania wegetariańskie oraz realizujemy diety specjalne.

Przyjedź i przekonaj się sam

ropki.eu

ORGANIZUJEMY: imprezy integracyjne, wesela, kuligi, przejażdżki bryczkami, paintball

CENA OD: 100 zł za osobę

Wyposażenie pokoi
 łazienka Internet - WiFi
Infrastruktura obiektu
 kominek parking na posesji
 obiekt strzeżony
Kontakt:

Biały Dom W Ropki Beskid Niski
Ropki 1
38-316 Wysowa-Zdrój
woj. małopolskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: NaszeKwatery.pl
telefon:
fax:
komórka:
Pokaż kontakt
18 3532333
18 3532333
501070506
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)