Architekton
KATEGORIE: Hostele

MIEJSCE: W górach, Park krajobrazowy

Karpacz Górny tanie noclegi tylko u nas serdecznie zapraszamy.

Obiekt jest zlokalizowany w Karpaczu Górnym (870m.n.p.m.), w pobliżu Kościółka Wang i głównych szlaków prowadzących w wyższe partie gór. Wygodny dojazd (50m do przystanku PKS). Dla grup - możliwość zaparkowania autokaru.

W obiekcie zakwaterować można 70 osób, pokoje 4,6-osobowe duże, ciepłe, wygodne, z dobrym oświetleniem i warunkami do nauki, nowe sosnowe wyposażenie – łóżka piętrowe, w części pokoi werandy; w pokojach znajduje się kącik higieniczny (umywalki),  na korytarzach - zbiorcze świeżo wyremontowane natryski i toalety; dużo miejsca na organizację zajęć w razie niepogody, w tym kawiarenka z TV, fitness (30 maszyn typu rowerki, stopery, bieżnie, wiosła), klasę z pełnym wyposażeniem, ping-pong, duża sala konsumpcyjna z możliwością wykorzystania jako taneczna lub do ćwiczeń. Organizacja wesel, oraz imprez okolicznościowych,

Posiadamy klasę do nauczania z pełnym wyposażeniem i szczególnie zachęcamy grupy do brania udziału w programie edukacyjnym.

Organizacja imprez integracyjnych opartych na grze Paintball dla firm i osób prywatnych. Gracze mają do dyspozycji Tippmann 98 markery wraz z całym niezbędnym wyposażeniem do gry Paintball (kulki, maski ochronne, butle CO2).

Wyposażenie pokoi
 Internet - WiFi
Infrastruktura obiektu
 stołówka wspólna kuchnia
 świetlica plac zabaw dla dzieci
 bilard grill
 parking na posesji akceptacja zwierząt
 obiekt ogrodzony lodówka ogólnodostępna
 siłownia
Atrakcje w okolicy
 trasa rowerowa skałki
 las wyciągi narciarskie
 zabytki krajobrazy
 muzeum, skansen
W pobliżu obiektu
 sklep spożywczy bank / bankomat
 przystanek PKS kościół / kaplica
Kontakt:

Architekton
Karkonoska 44
58-540 Karpacz
woj. dolnośląskie

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: NaszeKwatery.pl
telefon:
Pokaż kontakt
757619500
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)