Alpengasthof ***Hutmannshaus
Serdecznie witamy i zapraszamy do Innerkrems na atrakcyjny wypoczynek latem i zimą. Świeże górskie powietrze, piękne widoki, znakomicie przygotowane trasy do narciarstwa zjazdowego oraz biegowego, ciekawe szlaki do wędrówek pieszych.

 Karyntija,Alpy,natura,piekny,wyremontowany gorski hotel na 1550m.n.p.m,100m od wyciagow,bezposrednio przy szkolce narciarskiej i wyciagach do cwiczen,zaprasza Panstwa na niezapomniany urlop,polska obsluga gwarantuje urlaub bez stresu nawet z malymi dziecmi.

Dysponujemy 16 dwuosobowymi i 2 trzyosobowymi pokojami (każdy z możliwością przystawki - rozkładana kanapa), z toaletą i prysznicem, TV-SAT, radiem, sejfem.Ponadto do Państwa dyspozycji jest świetlica z TV-SAT, sala ze stołem bilardowym, łąka z leżakami, plac zabaw dla dzieci, sauna, ogródek piwny, kaport, duży parking.Rano po obfitym śniadaniu, czekają na Was szerokie, świeżo przygotowane nartostrady. Wyciągami krzesełkowymi możecie Państwo wjechać na 2200m.n.p.m,(rowniez latem czynny) gdzie w zależnosci od swoich umiejętnoćci możecie wybrać odpowiednią trasę zjazdową.Tutaj znajdziecie trasy zjazdowe dla każdej grupy zaawansowania. Tutaj trenują narodowe kadry narciarskie Austrii, Niemiec, Chorwacji, Polski i wielu innych państw.Snieg gwarantowany.

Żaden inny sport nie pozwala na tak bliski kontakt z naturą, jak wędrówki po górach. Łąki pełne kwiatów, piękna panorama gór, intensywna zieleń dolin. Niezapomniany zapach świeżego górskiego powietrza i natury, która nas otacza, lasu, grzybów, siana, drewna. Odgłosy przepływającego potoku, śpiew ptaków, szum lasu, to odgłosy, które cieszą każdego, kto wędruje po naszej okolicy,ale jazda na rowerach,motorach,wspinaczka,i.....nieskonczone mozliwosci na spedzanie urlopu  czynie i biernie.

Zapraszamy serdecznie,napewno nie bedziecie zalowali.

ORGANIZUJEMY: konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, sylwester, wesela

CENA OD: 140 zł za osobę

Wyposażenie pokoi
 łazienka TV
 TV-SAT radio
 Internet łóżeczko dla dziecka
Infrastruktura obiektu
 restauracja stołówka
 świetlica plac zabaw dla dzieci
 wypożyczalnia rowerów bilard
 parking na posesji kamery monitorujące
 sauna drink bar
Atrakcje w okolicy
 trasa rowerowa stadnina, konie
 las wyciągi narciarskie
 zabytki krajobrazy
Kontakt:

Alpengasthof ***Hutmannshaus
Innerkrems 9
9862 Innerkrems

Dzwoniąc poinformuj nas, że ofertę znalazłeś(aś)
w serwisie: NaszeKwatery.pl
telefon:
fax:
komórka:
Pokaż kontakt
0043(0)4736/216
0043(0)4736/216
0043(0)6646376174
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)