Zajazdy nad jeziorem

Znaleziono: Zajazdy, Nad jeziorem - 10 ofert

Oferty turystyczne z kategorii: Zajazdy nad jeziorem. Jeżeli interesuje Cię zajazd nad jeziorem - sprawdź ceny, zdjęcia, kontakty.
Kielce noclegi od: 65 zł za osobę

"Zajazd Mistrz i Małgorzata" usytuowany jest w miejscowości Borków nad pięknym zbiornikiem wodnym, na rzece Bielanka.
10 km od Kielc. Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Cisowsko-Orłowińskiego Parku Narodowego.


Smołdzino noclegi od: 80 zł za osobę

Karczma u Dargoscha to gościnny obiekt gastronomiczno-noclegowy w centrum Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach nad Jeziorem Łebsko. Lokal pod względem budownictwa i wystroju jest integralną częścią muzeum, wzbogaconą o elegancję i dobre tradycyjne smaki.


Gniew noclegi od: 70 zł za osobę

Zajazd "GNIEWKO" położony jest nad jeziorem Rakowieckim przy trasie krajowej nr 1 (E 75) na szlaku komunikacyjnym prowadzącym z północy na południe Polski.


Żywiec noclegi od: 40 zł za osobę

Zajazd Maxim położony jest w centrum malowniczej miejscowości Żywiec. Niewątpliwym atutem naszego zajazdu jest lokalizacja umieszczająca go około 200 metrów od rynku, pięknego parku i Zamku oraz Pałacu Habsburgów.


Florczaki noclegi od: 50 zł za osobę

Willa Florentina zajazd agroturystczny, pokoje i apartament do wypoczynku, sala do organizacji imprez okolicznościowych.


Charzykowy noclegi od: 50 zł za osobę

Zajazd Babilon zaprasza na wypoczynek w Bory Tucholskie. Znaleźć nas można w malowniczej miejscowości Babilon. Obiekt nasz mieści się w budynku byłej Straży Granicznej usytuowanym od 100 lat wśród sosnowego lasu, w pobliżu dwóch jezior i rzeki Brdy.


Ostrzyce noclegi od: 50 zł za osobę

Pensjonat nad jeziorem LAKESIDE - najlepsze noclegi na Kaszubach, nad samym Jeziorem Ostrzyckim na Pojezierzu Kaszubskim na Pomorzu. Pokoje, sala i restauracja nad jeziorem na pięknych Kaszubach - wczasy i aktywny wypoczynek.


Karolewo noclegi od: 40 zł za osobę

Pięknie położone gospodarstwo agroturystyczne w Puszczy Noteckiej niedaleko Wronek. Do dyspozycji konie, bryczki, kulig, staw z rozmaitymi rybami do połowu, jeziora, rzeka Warta.


Czaplinek

Zajazd położony w centrum miasta w odległości 100 m od jeziora drawsko


Środa Wielkopolska noclegi od: 30 zł za osobę

Organizujemy ogniska, pikniki, wczasy indywidualne i grupowe, imprezy okolicznościowe, przyjęcia świąteczne i SYLWESTROWE, a także zjazdy szkoleniowo-integracyjne, WESELA do 90 osób.


WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE:
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)