Schroniska w mieście

Znaleziono: Schroniska, W mieście - 11 ofert

Oferty turystyczne z kategorii: Schroniska w mieście. Jeżeli interesuje Cię schronisko w mieście - sprawdź ceny, zdjęcia, kontakty.
Poznań noclegi od: 75 zł za pokój

Obiekt jest miejscem nauki i wypoczynku, dla kilkudziesięciu studentów poznańskiej Akademii Muzycznej. Wykorzystując jednak rezerwy lokalowe udostępniamy pokoje Gościom nie związanym z Uczelnią i gwarantujemy noclegi w miłych warunkach i za przystępną cenę.


Gdańsk noclegi od: 45 zł za osobę

Midtown Hostel to wyjątkowy hostel o nowoczesnych i przytulnych wnętrzach. U nas poczujesz się swobodnie i spędzisz czas w przyjacielskiej atmosferze.


Toruń noclegi od: 29 zł za osobę

DT PTTK jest bazą noclegową dla 65 osób w 20 pokojach o ekonomicznym standardzie w cenach już od 29 zł. Lokalizacja w odległości 10 minut pieszo od centrum miasta sprawia, że z DT PTTK łatwo dostać się w każde miejsce Torunia.


Krynica-Zdrój noclegi od: 37 zł za osobę

Noclegi  z  WIDOKIEM NA GÓRY!

Wczasy, noclegi, wycieczki, obozy sportowe, w Krynicy  - Zdroju

lato - już od 37 zł/os.

zima - od 90 zł/os


Kraków noclegi od: 25 zł za osobę

Zapraszamy Cię do wyjątkowego miejsca! Z dala od odgłosów tramwajów i samochodów. Kraków nad Zalewem Bagry Wita


Lesko

Szkolne Schronisko Młodzieżowe "Bieszczadnik" jest obiektem całorocznym. Bardzo dobre miejsce dla grup wycieczkowych i osób indywidualnych. Zniżki dla grup i członków PTSM.


Szamotuły

Zespół Placówek Bursa i Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Szamotułach jest placówką publiczną zlokalizowaną w Szamotułach, przy ulicy Obornickiej 12.


Kraków

Tanie pokoje w centrum Krakowa. Całodobowa recepcja. WiFi


Warszawa noclegi od: 30 zł za osobę

Dzięki doskonałej lokalizacji nasze schronisko należy do najchętniej odwiedzanych przez turystów krajowych i zagranicznych. Usytuowanie w centrum miasta stanowi doskonały punkt wypadowy do wędrówek po Warszawie.


Warszawa noclegi od: 55 zł za osobę

Europejski Dom Spotkań Młodzieży położony jest w centrum warszawy. Doskonała lokalizacja, na Starym Mieście stanowi idealny punkt wypadowy do wędrówek po stolicy.


1 2 >>>
WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE:
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)