Schroniska w górach

Znaleziono: Schroniska, W górach - 15 ofert

Oferty turystyczne z kategorii: Schroniska w górach. Jeżeli interesuje Cię schronisko w górach - sprawdź ceny, zdjęcia, kontakty.
Bukowina Tatrzańska noclegi od: 25 zł za osobę

Schronisko GŁODÓWKA znajduje się na Polanie Głodówka na południowym stoku Cyrhli, skąd rozciąga się przepiękny widok na 76-kilometrową panoramę Tatr.


Lachowice noclegi od: 10 zł za osobę

Zapraszamy w każdy weekend.
W czasie wakacji i ferii czynne non-stop.

Na gości czekają
kubek gorącej herbaty
miejsce do spania w warunkach turystycznych
wyposażona kuchnia


Piwniczna-Zdrój noclegi od: 15 zł za osobę

Magóry to malowniczo położony przysiółek osiedla Kosarzyska w gminie Piwniczna Zdrój. Chata znajduje się ok. 200 m. od granicy państwa na opadających w kierunku pn-wsch stokach na skraju dużej polany na wysokości 831 m. n.p.m.


Szklarska Poręba noclegi od: 35 zł za osobę

Stacja Turystyczna Orle położona w Górach Izerskich (Szklarska Poręba - Jakuszyce) jest idealną bazą turystyczną dla ludzi pragnących odpocząć w spokojnym i pięknym otoczeniu. Jest to pozostałość starej, hutniczej osady szklarskiej.


Rabka-Zdrój noclegi od: 35 zł za osobę

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Hotelu U Guta w Rabce-Zdroju.


Jodłów noclegi od: 30 zł za osobę

Ośrodek jest położony na wysokości 860 m n.p.m w prawdziwym skarbcu dzikiej przyrody, w masywie Śnieżnika. Przepiękne widoki na Kotlinę Kłodzką, a w pogodne dni na pasmo Karkonoszy.


Zakopane noclegi od: 40 zł za osobę

Zapraszamy do hostelu Good Bye Lenin - miejsca jedynego w swoim rodzaju w całym Zakopanem. Nie jesteśmy hotelem, nie jesteśmy schroniskiem, jest tu inaczej niż we wszystkich prywatnych kwaterach. Zapewniamy niepowtarzalną atmosferę w wyjątkowym miejscu!


Krynica-Zdrój noclegi od: 37 zł za osobę

Noclegi  z  WIDOKIEM NA GÓRY!

Wczasy, noclegi, wycieczki, obozy sportowe, w Krynicy  - Zdroju

lato - już od 37 zł/os.

zima - od 90 zł/os


Korbielów noclegi od: 22 zł za osobę

Całoroczne Szkolne Schronisko Młodzieżowe znajdujące sie u podnóża Pilska, drugiego co do wielkości szczytu w Beskidzie Żywieckim.


Lesko

Szkolne Schronisko Młodzieżowe "Bieszczadnik" jest obiektem całorocznym. Bardzo dobre miejsce dla grup wycieczkowych i osób indywidualnych. Zniżki dla grup i członków PTSM.


1 2 >>>
WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE:
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)