Obiekty zabytkowe nad jeziorem

Znaleziono: Obiekty zabytkowe, Nad jeziorem - 7 ofert

Oferty turystyczne z kategorii: Obiekty zabytkowe nad jeziorem. Jeżeli interesuje Cię obiekt zabytkowy nad jeziorem - sprawdź ceny, zdjęcia, kontakty.
Barwice noclegi od: 80 zł za osobę

Ośrodek  jest położony w zabytkowym parku dworskim, nad jeziorem Koprzywno, pośród lasów, z dala od ludzkich siedzib. Jest wymarzonym miejscem na wypoczynek w ciszy i spokoju.


Strzekęcino noclegi od: 350 zł za pokój

Kompleks hotelowy posiada 62 pokoje dwuosobowe w tym 5 apartamentów oferując łączną liczbę 150 miejsc noclegowych. Ponadto goście mogą korzystać z basenów, siłowni, toru do petanque, tenisa stołowego, bilarda oraz Pałacowego Przedszkola dla najmłodszych.


Ścibórz noclegi od: 30 zł za osobę

Pozostałości dawnego folwarku zapraszają ludzi spragnionych ucieczki od miasta. Miejsce jest stworzone tak do wypoczynku jak i stanowi doskonałą bazę do aktywnej turystyki.


Sucha noclegi od: 110 zł za osobę

Zapraszamy Państwa do pięknego Zamku Czocha, wspaniałego, XIII-wiecznego zamku, który wznosi się na granitowym wzgórzu z widokiem na jezioro i cudowną okolicę. Zamek jest otwarty dla gości hotelowych jak i zwiedzających.


Żywki noclegi od: 25 zł za osobę

Domki letniskowe położone nad jeziorem. W pobliżu trasy rowerowe, piesze, Puszcza Borecka. Organizujemy zielone szkoły, kolonie, wyjazdy rodzinne, imprezy integracyjne, okolicznościowe.


Skąpe noclegi od: 40 zł za osobę

Zapraszamy Państwa do odrestaurowanego dworku „Mały Dwór” z XVI wieku mieszczącego się w Pałcku w pobliżu miejscowości wypoczynkowej w Niesulicach nad jeziorem Niesłysz na pojezierzu lubuskim przy trasie numer 277.


Międzyrzecz noclegi od: 25 zł za osobę

Osrodek Agroturystyczny "Maya" leży we wsi Gorzyca nad reką Obrą około 7 km od Międzyrzecza droga krajowa 137. Obiekt znajduje się na terenie XIX-wiecznego zespołu lałacowo-parkowego.Gości przyjmujemy cały rok. GPS- N 52.465926,  E 15.495831


WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE:
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)