Hostele w mieście

Znaleziono: Hostele, W mieście - 83 oferty

Oferty turystyczne z kategorii: Hostele w mieście. Jeżeli interesuje Cię hostel w mieście - sprawdź ceny, zdjęcia, kontakty.
Szczecin noclegi od: 13 zł za osobę

Posiadamy bardzo dobre warunki zamieszkania w niskich cenach (wyremontowane, komfortowe pokoje z internetem, TV internetową i łazienkami, monitoring przez całą dobę, pub w obiekcie z możliwością zorganizowania wyżywienia i imprez zamkniętych, np. wesela, komunii itp.).


Gdańsk noclegi od: 35 zł za osobę

JustHostel jest jednym z najtańszych obiektów nocelgowych położonych w Gdańsku. Oferujemy przestronne i czyste pokoje, bezpłatny parking zewnętrzny, bezpłatny internet bezprzewodowy, duży ogród.


Łódź

Oferujemy noclegi w bardzo przystępnej cenie (od 35zł za dobę) w schludnym i czystym hostelu (właśnie skończony remont) z bezproblemowym dostępem do łazienek, aneksu kuchennego, pokoju dziennego z TV, Cyfrą, Internetem WIFI, itp., itd.


Warszawa noclegi od: 30 zł za osobę

Dzięki doskonałej lokalizacji nasze schronisko należy do najchętniej odwiedzanych przez turystów krajowych i zagranicznych. Usytuowanie w centrum miasta stanowi doskonały punkt wypadowy do wędrówek po Warszawie.


Warszawa noclegi od: 55 zł za osobę

Europejski Dom Spotkań Młodzieży położony jest w centrum warszawy. Doskonała lokalizacja, na Starym Mieście stanowi idealny punkt wypadowy do wędrówek po stolicy.


Wrocław noclegi od: 28 zł za osobę

W zabytkowej kamienicy, w sercu miasta oferujemy wspaniałą i niepowtarzalną atmosferę!


Bydgoszcz noclegi od: 60 zł za osobę

Hostel24 idealną propozycją zarówno dla rodzin z małymi dziećmi, zakochanych par, jak i dla biznesmenów podróżujących w interesach, a szukających spokojnego miejsca noclegowego.


Kraków

Planując swój pobyt w Krakowie, może rozważ czy nie lepiej zatrzymać się w samym sercu tego pięknego miasta i nie tracić czasu ani pieniędzy na dojazd do centrum, gdzie mieści się większość zabytków i gdzie toczy się życie towarzyskie.


Wrocław noclegi od: 35 zł za osobę

Centrum Hostel oferuje tanie noclegi przy Rynku Wrocławskim

posiadamy w ofercie apartamenty z łazienkami,

w tygodniu znizki


Poznań noclegi od: 45 zł za osobę

Tanie zakwaterowanie w samym centrum Poznania (przy Starym Rynku).

Dla naszych gości mamy 50 miejsc w 15 pokojach (pokoje 1,2,3,4,6 i 8-osobowe).

Dysponujemy także pokojami z własnymi łazienkami.

Serdecznie zapraszamy!


<<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>>
WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE:
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)