Znaleziono: Agroturystyka - 740 ofert

Wybrane kategorie: kwatery, pokoje, pensjonaty i inne obiekty agroturystyczne - zlokalizowane na obszarach wiejskich. Agroturystyka to zdrowy wypoczynek, czyste powietrze, możliwość obserwacji przyrody i wiele innych atrakcji - sprawdź ceny noclegów, zdjęcia pokoi, kontakty.
Przysucha noclegi od: 30 zł za osobę

Gospodarstwo położone jest nad rzeką Radomką, niezwykle malowniczo, w pobliżu lasu bogatego w runo leśne. Gospodarstwo rybackie o powierzchni lustra wody - 4,5ha (karp, szczupak, pstrąg, sum, sandacz, amur, okoń, lin, płotka, tołpyga)


Obidowa noclegi od: 20 zł za osobę

Naszą ofertę stanowią pokoje gościnne 2, 3, 4 i 5-cio osobowe w dwóch położonych blisko siebie domach. Mamy możliwość przyjęcia także większych grup zorganizowanych - wycieczki, kolonie.


Ustka noclegi od: 30 zł za osobę

Nasze gospodarstwo położone w środku malowniczej wsi Wodnica zaprasza Państwa do wypoczynku w ciszy, spokoju i rodzinnej atmosferze z dala od miejskiego hałasu.


Toporzysko noclegi od: 30 zł za osobę

Ośrodek jeździecki położony na leśnej polanie pośród pól i lasów beskidzkich nieopodal Jordanowa i Rabki.


Jaworznik noclegi od: 25 zł za domek

Pod Gruszą oferuje nocleg i wypoczynek w uroczym zakątku Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Idealna lokalizacja w centrum Jury, wszędzie stąd blisko a jednocześnie nie ma typowego turystycznego zgiełku i zamieszania. Dysponujemy bogatą paletą dodatkowych atrakcji.


Barwinek noclegi od: 35 zł za osobę

Stara oremontowana chata łemkowska na granicy za Słowacją przy niebieskim szlaku do Wysowej.

30 arowa ogrodzona działka, możliwość ogniska i gryla.


Ustka noclegi od: 300 zł za domek

Modlinek jest wsią położoną w bardzo malowniczej okolicy w lesie-teren NATURA 2000, blisko morza (1 km), jeziora MODŁA-rezerwat ptractwa. Do Ustka jest 4,5 km.


Pińczów noclegi od: 25 zł za osobę

Gospodarstwo położone jest w Dolinie Nidy na terenie Niecki Nadnidziańskiej jest to okolica cicha i spokojna. Serdecznie zapraszamy przez cały rok.


Augustów noclegi od: 30 zł za osobę

W naszym gospodarstwie goście są dla nas najważniejsi. Przygotowaliśmy bazę noclegową i żywieniową na 20 os. W tym roku goście zakwaterowani będą w nowo wyremontowanych pokojach z łazienkami.


Kamela noclegi od: 35 zł za osobę

KAMELIA to nowo otwarty ośrodek agroturystyczny położony w samym sercu Kaszub wśród jezior, lasów i przepięknych krajobrazów.


<<< ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... >>>
WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE:
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)