Znaleziono: paintball - 293 oferty

Giławy noclegi od: 40 zł za osobę

Zapraszamy do odwiedzenia Uroczyska Deresze połozonego na Warmii, niedaleko granicy z Mazuram prowadzonego przez dwie pełne pomysłow kobiety- Beatę i Katarzynę.


Kamionek Wielki noclegi od: 25 zł za osobę

Gospodarstwo położone jest 8 km od Elbląga. Posiadamy 5 pokoi, liczba miejsc noclegowych 15 z dostawkami 20. Zapewniamy bezpłatny parking oraz dostęp do internetu bezprzewodowego.


Olsztyn noclegi od: 45 zł za osobę

Pensjonacik Adler/Orzeł w Łajsie MAZURY !
Łajs położony jest na styku historycznej granicy Warmii i Mazur, pomiędzy dwoma jeziorami - Łajskim i Kośno. W promieniu 4 km od ośrodka położonych jest kolejnych 8 jezior.


Międzylesie noclegi od: 50 zł za osobę

Zamek Międzylesie Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe


Brzozów noclegi od: 80 zł za osobę

Hotel oferuje Państwu 28 pokoi 1,2,4-osobowych w tym pokój dla niepełnosprawnych oraz 3 apartamenty. Pokoje wyposażone są w łazienkę, TV-Sat, Internet. Dodatkową atrakcją jest możliwość skorzystania z sauny lub z kortu tenisowego.


Nowe Guty noclegi od: 90 zł za osobę

Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy PANORAMA leży nad wschodnim brzegiem największego jeziora w Polsce – Śniardwy w miejscowości Nowe Guty w gminie Orzysz.


Gietrzwałd noclegi od: 190 zł za domek

Miejscowość Rentyny położona jest 24 km na zachód od Olsztyna nad jeziorem Giłwa w otoczeniu dużego kompleksu leśnego, bogatego w grzyby i wszelkiego rodzaju owocu runa leśnego.


Studzenice noclegi od: 180 zł za domek

Ośrodek Wypoczynkowy i Stadnina Koni KASZUBSKI BÓR stanowi idealne miejsce wypoczynku dla wszystkich spragnionych ciszy, spokoju i kontaktu z naturą. Powierzchnia ośrodka to teren 9 hektarów z piaszczystą plażą, strzezonym kąpieliskiem wodnym, miejscami noclegowymi.


Ochotnica Górna noclegi od: 45 zł za osobę

Ośrodek Wypoczynkowy położony jest w sercu Gorców, blisko Szczawnicy, Czorsztyna, Niedzicy, Starego Sącza. Bogactwo krajobrazów, niepowtarzalny klimat oraz tradycyjna gościnność górali sprawi, iż każdy poczuje się tutaj wyjątkowo.


Polańczyk noclegi od: 60 zł za osobę

Zapraszamy na ESKAPADĘ w BIESZCZADY !!!

Pensjonat "ESKAPADA" usytuowany jest na obrzeżach Jeziora Solińskiego w miejscowości uzdrowiskowej Polańczyk.


<<< ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... >>>
WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE:
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)