Znaleziono: Wśród zabytków - 470 ofert

Kazimierz Dolny noclegi od: 45 zł za osobę

Willa Cyprysowa jest kameralnym, stylowym obiektem położonym w Centrum Kazimierza Dolnego, ok 600 m od Rynku.

Willa Cyprysowa to idealne miejsce na romantyczny weekend w tym urokliwym, pełnym zabytków Miasteczku nad Wisłą


Pilec koło Św. Lipki noclegi od: 35 zł za osobę

Dom noclegowy Młyn nad Dajną w Pilcu oferuje 55 miejsc w 2, 3, 4 i 5 osobowych pokojach. Obiekt dysponuje 10 nowymi łazienkami z prysznicami. Wynajmujemy pokoje indywidualnie i dla zorganizowanych grup (pielgrzymi, kolonie...).


Wałbrzych noclegi od: 130 zł za pokój

Hotel Zamkowy*** położony na terenie Parku Krajobrazowego, na malowniczej skarpie, stanowi niepowtarzalną enklawę ciszy i spokoju. Miejsce to nadaje się idealnie zarówno do pracy jak i do wypoczynku.


Międzyrzecz noclegi od: 25 zł za osobę

Pokoje gościnne  2-osobowe, nad jeziorem, przy lesie, 2km do miasta, spokój, wypoczynek czynny i bierny. Rowery, kajaki, spływy kajakowe, wycieczki do historycznych uroczych miejsc.


Strzekęcino noclegi od: 350 zł za pokój

Kompleks hotelowy posiada 62 pokoje dwuosobowe w tym 5 apartamentów oferując łączną liczbę 150 miejsc noclegowych. Ponadto goście mogą korzystać z basenów, siłowni, toru do petanque, tenisa stołowego, bilarda oraz Pałacowego Przedszkola dla najmłodszych.


Gdańsk noclegi od: 100 zł za apartament

Gdańsk-Starówka, ul. Minogi, samo serce Starówki, obok kościoła Św. Jana, gdzie organizowane są koncerty. Unikalne krzesła w kościele otwierają się na ołtarz, a w czasie koncertów na scenę.


Chyrowa noclegi od: 30 zł za osobę

Obiekt znajduje się na ponad 2 hektarowej działce w niewielkiej wsi położonej na wysokości 500m npm. pomiędzy górami Danią i Chyrową.


Nowy Targ noclegi od: 180 zł za domek

Domek jest wyposażona we wszelkie udogodnienia, tak na zimę jak i na lato. Jest tu jadalnia, kuchnia, łazienka, salon z kominkiem, 2 sypialnie, weranda.


Niechorze noclegi od: 50 zł za osobę

Rancho Zenobia - Lędzin (3 km od Niechorza) położone na dużym pięknie obsadzonym zielenią terenie posiada stajnie dla 7 koni i kuców z padokiem. Do dyspozycji naszych gości są: Basen, Korty tenisowe, oraz inne liczne atrakcje.


Kotowice noclegi od: 45 zł za osobę

Nasze Gospodarstwo położone jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, na terenie malowniczego Jurajskiego Parku Krajobrazowego.

Nasze Gospodarstwo położone jest z dala od wsi, a okolica to tereny o bogatej faunie i florze, co sprzyja spokojnemu, swobodnemu wypoczynkowi.


<<< ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... >>>
WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE:
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)