Znaleziono: Nad rzeką - 735 ofert

Karlików noclegi od: 150 zł za domek

"Ostoja Karlików" położona w nieistniejącej na mapach wsi Przybyszów powstała w 2011 roku. Tworzą ją trzy wolnostojące, wybudowane z bali domki całoroczne, z których każdy posiada 6-10 miejsc noclegowych.


Przysucha noclegi od: 30 zł za osobę

Gospodarstwo położone jest nad rzeką Radomką, niezwykle malowniczo, w pobliżu lasu bogatego w runo leśne. Gospodarstwo rybackie o powierzchni lustra wody - 4,5ha (karp, szczupak, pstrąg, sum, sandacz, amur, okoń, lin, płotka, tołpyga)


Obidowa noclegi od: 20 zł za osobę

Naszą ofertę stanowią pokoje gościnne 2, 3, 4 i 5-cio osobowe w dwóch położonych blisko siebie domach. Mamy możliwość przyjęcia także większych grup zorganizowanych - wycieczki, kolonie.


Sanok noclegi od: 30 zł za osobę

Pokój z 2 łóżkami, nieopodal centrum miasta (w zaciszu). Dostępna łazienka.


Pińczów noclegi od: 25 zł za osobę

Gospodarstwo położone jest w Dolinie Nidy na terenie Niecki Nadnidziańskiej jest to okolica cicha i spokojna. Serdecznie zapraszamy przez cały rok.


Wleń noclegi od: 60 zł za osobę

Pałac Książęcy oferuje 11 komnat, które mogą pomieścić do 40 gości. Goście mogą korzystać z Sali Kominkowej, Sali Górnej oraz parku przypałacowego.


Wisła noclegi od: 50 zł za osobę

"Babie Lato" jest uroczym pensjonatem leżącym na progu beskidzkiego lasu. Przytulne pokoje, miła obsługa i przepyszne śniadania czekają na Państwa przez cały rok.


Łeba noclegi od: 110 zł za pokój

Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy blisko centrum Łeby i morza.


Nowa Wieś gmina Serock noclegi od: 70 zł za osobę

Zapraszamy do położonego w Nowej Wsi (ok. Serocka) domu Magnolia Rooms.
Dorzecze Zalewu Zegrzyńskiego, Narwi i Bugu to najwiekszy zbiornik wody na Mazowszu. Mekka miłośników sportów wodnych. Miejsce wypoczunku i rekreacji.


Świnoujście noclegi od: 220 zł za apartament

Wynajmę atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe ze słonecznym balkonem, położone na I piętrze tuż przy porcie, w spokojnej, zielonej dzielnicy. Mieszkanie kompleksowo wyposażone.


<<< ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... >>>
WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE:
0 elem. w schowku - kliknij!
Polub nas :)